CB057D0105JBC
Partnumber:
CB057D0105JBC
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 1uF 63V PEN 5% (7.3 X 6.1 X 4.7mm) Stacked 125°C Automotive T/R