CB1AH-D-12V
Partnumber:
CB1AH-D-12V
Manufacturer:
PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
products.category:
others
Availability:
392 in stock
SKU:
CB1AH-D-12V
Package
RELAY 12VDC 80OHM 40A