CB3-3I-40M0000
Partnumber:
CB3-3I-40M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 40MHz Nom