CB3-3I-64M0000
Partnumber:
CB3-3I-64M0000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 64MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin SMD T/R