CB3-3I-7M3728
Partnumber:
CB3-3I-7M3728
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Oscillator XO 7.3728MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 5V 4-Pin SMD T/R