CB3LV-3C-10M0000
Partnumber:
CB3LV-3C-10M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 10MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R