CB3LV-3C-18M432000
Partnumber:
CB3LV-3C-18M432000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 18.432MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R