CB3LV-3C-72M0000
Partnumber:
CB3LV-3C-72M0000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
1166 in stock
SKU:
CB3LV-3C-72M0000
Package
OSCILLATOR XO 72MHZ 脗卤50PPM 30PF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-PIN SMD T/R