CB3LV-3I-20M4800
Partnumber:
CB3LV-3I-20M4800
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 20.48MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R