CB3LV-3I-50M000000
Partnumber:
CB3LV-3I-50M000000
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R