CB3LV-3I-74M250000
Partnumber:
CB3LV-3I-74M250000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 74.25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R