CB3LV-5I-20M0000
Partnumber:
CB3LV-5I-20M0000
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 20MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R