CB3LV-5I-24M0000
Partnumber:
CB3LV-5I-24M0000
Manufacturer:
CTS Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator XO 24MHz ±25ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R