CB61F12A-TR1
Partnumber:
CB61F12A-TR1
Manufacturer:
Eaton
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Fast Acting 12A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R CQC/PSE/cULus