CBC2518T330M
Partnumber:
CBC2518T330M
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Wirewound 33uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.32A 1.95Ohm DCR 1007 T/R