CBC3225T470MR
Partnumber:
CBC3225T470MR
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.48A 0.871Ohm DCR 1210 T/R