CBMF1608T100K
Partnumber:
CBMF1608T100K
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Wirewound 10uH 10% 2.52MHz Ferrite 0.115A 0.468Ohm DCR 0603 T/R