CBR06C120J5GAC
Partnumber:
CBR06C120J5GAC
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 12pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Medical T/R