CBR06C150FAGAC
Partnumber:
CBR06C150FAGAC
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1887 in stock
SKU:
CBR06C150FAGAC
Package
CAP CER 15PF 250V NP0 0603