CBR06C510FAGAC
Partnumber:
CBR06C510FAGAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 51pF 250V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C Low ESR Medical T/R