CBR08C120JAGAC
Partnumber:
CBR08C120JAGAC
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 12pF 250V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C T/R