CBR08C820J1GAC
Partnumber:
CBR08C820J1GAC
Availability:
100000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitor, 82 pF, 100 V, ± 5%, C0G (NP0), 0805 [2012 Metric] - Tape and Reel