CC0201GRNPO9BN560
Partnumber:
CC0201GRNPO9BN560
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 56pF 50V C0G 2% Pad SMD 0201 125°C T/R