CC0201JRNPO9BN200
Partnumber:
CC0201JRNPO9BN200
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 20pF 50V C0G 5% Pad SMD 0201 125°C T/R