CC0201KRX7R8BB221
Partnumber:
CC0201KRX7R8BB221
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 220pF, 25V, ±10%, X7R, 0201 (0603 mm), 0.012