CC0201KRX7R9BB102
Partnumber:
CC0201KRX7R9BB102
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R