CC0402CRNPO9BN1R2
Partnumber:
CC0402CRNPO9BN1R2
Manufacturer:
YAGEO
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 1.2pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R