CC0402KRX7R7BB104
Partnumber:
CC0402KRX7R7BB104
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R