CC0402KRX7R7BB473
Partnumber:
CC0402KRX7R7BB473
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R