CC0402KRX7R8BB561
Partnumber:
CC0402KRX7R8BB561
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
Availability:
10000 in stock
Package
Cap 560pF 25VDC X7R 10% SMD 0402 Paper T/R