CC0402KRX7R9BB222
Partnumber:
CC0402KRX7R9BB222
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R