CC0402KRX7R9BB471
Partnumber:
CC0402KRX7R9BB471
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R