CC0402MRX5R5BB475
Partnumber:
CC0402MRX5R5BB475
Manufacturer:
Yageo
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R