CC05CG222G
Partnumber:
CC05CG222G
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 2% Radial 5.08mm 125°C Bulk