CC0603BRNPO9BN2R0
Partnumber:
CC0603BRNPO9BN2R0
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C T/R