CC0603FRNPO9BN181
Partnumber:
CC0603FRNPO9BN181
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 180pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R