CC0603GRNPO9BN130
Partnumber:
CC0603GRNPO9BN130
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 13pF 50V C0G 2% Pad SMD 0603 125°C T/R