CC0603KRX5R7BB475
Partnumber:
CC0603KRX5R7BB475
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R