CC0603KRX5R9BB225
Partnumber:
CC0603KRX5R9BB225
Manufacturer:
YAGEO Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X5R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R