CC0603MRX5R5BB226
Partnumber:
CC0603MRX5R5BB226
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0603 85°C T/R