CC0603MRY5V8BB104
Partnumber:
CC0603MRY5V8BB104
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V Y5V 20% Pad SMD 0603 85°C T/R