CC0805DRNPO9BN9R0
Partnumber:
CC0805DRNPO9BN9R0
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 9pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0805 125°C T/R