CC0805GRNPO9BN331
Partnumber:
CC0805GRNPO9BN331
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 330pF 50V C0G 2% Pad SMD 0805 125°C T/R