CC0805KKX5R9BB106
Partnumber:
CC0805KKX5R9BB106
Manufacturer:
YAGEO / PHYCOMP
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X5R 10% Pad SMD 0805 85°C T/R