CC0805KRX7R7BB224
Partnumber:
CC0805KRX7R7BB224
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.22uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R