CC10-4805SR-E
Partnumber:
CC10-4805SR-E
Manufacturer:
TDK-Lambda
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 2A 10W 7-Pin SMD Module Box/Tray