CC1206JKX7RBBB102
Partnumber:
CC1206JKX7RBBB102
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 500V X7R 5% Pad SMD 1206 125°C T/R