CC1206KKX7RCBB221
Partnumber:
CC1206KKX7RCBB221
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 220pF 1000V X7R 10% Pad SMD 1206 125°C T/R