CC1210KKX7R0BB225
Partnumber:
CC1210KKX7R0BB225
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% Pad SMD 1210 125°C T/R