CC1210MKX5R7BB107
Partnumber:
CC1210MKX5R7BB107
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 16V X5R 20% Pad SMD 1210 85°C T/R